Dzwony Paweł Szydlak
Facebook YouTube
JESTEŚMY NAJSTARSZĄ FIRMĄ TEJ BRANŻY W POLSCE

OSTATNIO DODANE AKTUALNOŚCI

06-10-2019
Leonard Szydlak został mianowany Strażnikiem Serca Łodzi

Leonard Szydlak został mianowany Strażnikiem Serca Łodzi

Dziś 6.10.2019r. w Katedrze Łódzkiej odbyło się uroczyste pasowanie kolejnych ,,Strażników Serca Łodzi". Najmłodszy w naszej Rodzinie Leonard Szydlak (syn Piotra i Angeliki Szydlaków, wnuk Pawła Szydlaka) dołączył do grona dzieci, których zadaniem jest opieka nad wyjątkowym dzwonem ,,Serce Łodzi". Raz w roku Strażnicy będą wchodzili na wysoką wieżę katedry, żeby skontrolować stan techniczny dzwonu.

Dzwon ten, o masie 2,5 tony został odlany w Ludwisarni Zbigniewa Felczyńskiego w Taciszowie. 1 czerwca 2012 roku został przez nasza firmę wciągnięty na wieżę katedralną oraz zawieszony i uruchomiony na czekającej na niego konstrukcji.

Składamy serdeczne podziękowania dla ks. prałata Ireneusza Kuleszy, za tak wspaniałą inicjatywę oraz dalszą możliwość wkładu naszej rodziny w budowanie pięknej historii dzwonu ,,Serce Łodzi".
czytaj więcej
06-03-2018
Tabgha Ziemia Święta listopad 2017

Tabgha Ziemia Święta listopad 2017

Ziemia Święta Tabgha. Dzwon ,,Św. Jan Paweł II" ufundowany przez parafię św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie. Nasza firma wykonała całe zawieszenie i oprzyrządowanie dzwonu oraz umieściła i uruchomiła dzwon w kościele Prymatu Piotra w Tabghdze
czytaj więcej
07-04-2017
Konkurs o Złoty Medal MTP rozstrzygnięty!

Konkurs o Złoty Medal MTP rozstrzygnięty!

Znamy już laureata konkursu o Złoty Medal MTP na targach SAKRALIA 2016. Tą prestiżową nagrodą Sąd Konkursowy pod kierownictwem zastępcy ekonoma Archidiecezji Poznańskiej ks. mgr lic. Konrada Zygmunta uhonorował napęd jednoosiowy UNIBELL II dzwonu spiżowego
czytaj więcej

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!